Regeneracja komórkami macierzystymi i czynnikami wzrostu

+++

Najnowsza i najbezpieczniejsza terapia w medycynie regeneracyjnej wykorzystująca komórki macierzyste oraz czynniki wzrostu. Komórki macierzyste i czynniki wzrostu znajdują się w Twojej krwi, a ich zadanie to tworzenie i regeneracja komórek. To przełom w rewitalizacji i kondycjonowaniu skóry! W sposób naturalny, całkowicie bezpieczny, bez ryzyka alergii czy powikłań.

Wskazania do zabiegu:

Jakie są efekty zabiegu?

Jak wygląda zabieg?

Twoja własna krew zostaje poddana procesowi wirowania w separatorze komórkowym, dzięki któremu wyodrębnione zostają komórki macierzyste i czynniki wzrostu. Tak przygotowany materiał zostanie podany w skórę techniką mezoterapii (CGF LIQUID). Jeśli Twoja skóra wymaga większej regeneracji, lekarz może zdecydować o podaniu komórek macierzystych  i czynników wzrostu zawieszonych w żelu (Activated Plasma Albumin Gel) uzyskanym z białek Twojej krwi.

(CGF HARMONY ) to zapewni dłuższą i silniejszą stymulację. Po zabiegu możesz wrócić do codziennych aktywności. Mogą pojawić się niewielkie siniaki, które w ciągu kilku dni samoistnie ustąpią.

Zabieg wykonuje się w seriach:

CGF LIQIUD – wymaga 3 zabiegów w odstępach 4 tygodni.

CGF HARMONY – wymaga trzech zabiegów w odstępach 6 tygodni.

Dlaczego zabieg jest wyjątkowy?

Jakość i bezpieczeństwo gwarantują tylko oryginalne zestawy zabiegowe CGF. Ich potwierdzeniem jest paszport CGF wraz z naklejką z numerem serii produktu. Zabiegi wykonywane są tylko przez certyfikowanych lekarzy.

Twoje komórki macierzyste w terapii anti-aging. Przełom w rewitalizacji i kondycjonowaniu skóry! Źródło piękna jest w Tobie!

(Concentrated Growth Factors) są białkami, które regulują złożone procesy regeneracji bez skutków ubocznych! CD34+ to hematopoetyczne komórki macierzyste dające początek wielu typom komórek krwi. Są one jednymi z lepiej scharakteryzowanych komórek macierzystych w organizmie człowieka. Obydwa produkty pozyskiwane są z krwi pacjenta dzięki nowatorskiemu procesowi przetwarzania w separatorze komórkowym opatentowanym przez włoską firmę Silfradent w 2006r. Wyniki badań naukowych nad Concentrated Growth Factors, CD 34+ zostały licznie przeprowadzone, opracowane i opublikowane w wielu dziedzinach medycyny jak: Biologii, Biochemii, Ortopedii, Chirurgii twarzowo-szczękowej, Stomatologii, Chirurgii ogólnej, Ginekologii, Medycyny sportowej, Medycyny Estetycznej.